9.Memorijalni kup RH (9. Kup RH)u sjedećoj odbojci 28.11. i 29.11.2015.godine

Športska dvorana „Top Terme“ – Topusko, Trg bana Josipa Jelačića 16

PRVI DIO NATJECANJA 28.11.2015. (subota)

GRUPA "A"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"A"
10.00
A1 - A2 ŽENSKA REPREZENTACIJA - OKI SPLIT
0 : 2
15 : 25 10 : 25   25 : 50
"A"
10.50
A3 - A4 KSO AGRAM - UKSO VUKOVAR
2 : 0
25 : 22 25 : 17   50 : 39
"A"
12.30
A1 - A3 ŽENSKA REPREZENTACIJA - KSO AGRAM
0 : 2
14 : 25 13 : 25   27 : 50
"A"
13.20
A2 - A4 OKI SPLIT - UKSO VUKOVAR
0 : 2
16 : 25 21 : 25   37 : 50
"A"
15.00
A1 - A4 ŽENSKA REPREZENTACIJA - UKSO VUKOVAR
0 :2
20 : 25 14 : 25   34 : 50
"B"
15.00
A2 - A3 OKI SPLIT - KSO AGRAM
1 : 2
25 : 21 16 : 25 10 : 15 51 : 61
         
GRUPA "B"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"A"
11.40
B1 - B2 OKI NOVSKA - KSO KNIN
0 : 2
19 : 25 21 : 25   40 : 50
"A"
14.10
B1 - B3 OKI NOVSKA - IOK ZAGREB
0 : 2
08 : 25 13 : 25   21 : 50
"A"
15.50
B2 - B3 KSO KNIN - IOK ZAGREB
0 : 2
17 : 25 16 : 25   33 : 50
         
GRUPA "C"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"B"
10.00
C1 - C2 OKI MARSONIA - KSO ŠIBENIK
2 : 1
25 : 17 21 :. 25 15 : 12 61 : 54
"B"
11.40
C2 - C3 KSO ŠIBENIK - ŠIOK HVIDR-a
2 : 0
26 : 24 25 : 19   51 : 43
"B"
13.20
C1 - C3 OKI MARSONIA - ŠIOK HVIDR-a
2 : 0
25 : 19 25 : 15   50 : 34
         
GRUPA "D"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"B"
10.50
D1 - D2 KISO HRABRI - KSO SISAK
0 : 2
25 : 27 10 : 25   35 :52
"B"
12.30
D2 - D3 KSO SISAK - OKI ZADAR
1 : 2
26 : 24 19 : 25 11 : 15 56 : 64
"B"
14.10
D1 - D3 KISO HRABRI - OKI ZADAR
0 : 2
13 : 25 14 : 25   27 : 50
                     
  POREDAK PO GRUPAMA                  
 
GRUPA "A"
   
GRUPA "B"
   
GRUPA "C"
   
GRUPA "D"
 
I.
KSO AGRAM 9 (6:1)   IOK ZAGREB 6 (4:0)   OKI MARSONIA 5 (4:1)   OKI ZADAR 5 (4:1)
II.
UKSO VUKOVAR 7 (4:2)   KSO KNIN 95 2 (2:2)   KSO ŠIBENIK 4 (3:3)   KSO SISAK 4 (3:3)
III.
OKI SPLIT 3 (3:4)   OKI NOVSKA 0 (0:4)   ŠIOK HVIDR-a 0 (0:4)   KISO HRABRI 0 (0:4)
IV.
ŽEN. REPREZENTACIJA 0 (0:6)                  
                       

ZAVRŠNICA NATJECANJA 29.11.2015. (nedjelja)

         
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"A"
09.50
3A - 4A:3C OKI SPLIT - ŠIOK HVIDR-a
0 : 2
12 : 25 16 : 25   28 : 50
"A"
10.40
1A-1C Polufi KSO AGRAM - OKI MARSONIA
1 : 2
17 : 25 25 : 23 08 : 15 50 : 63
"A"
11.30
2A-2C UKSO VUKOVAR - KSO ŠIBENIK
0 : 2
14 : 25 23 : 25   37 : 50
"A"
12.20
Za XI. mjesto KISO HRABRI - OKI SPLIT
2 : 0
25 : 22 25 : 20   50 : 42
"A"
13.20
Za V. mjesto KSO SISAK - KSO ŠIBENIK
1 :2
19 : 25 25 : 23 11 : 15 55 : 63
"A"
14.10
FINALE IOK ZAGREB - OKI MARSONIA
3 : 0
27 : 25 25 : 18 25 : 13 75 : 56
-
         
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"B"
09.00
4A - 3C ŽEN. REPEZENTACIJA - ŠIOK HVIDR-a
0 : 2
12 : 25 16 : 25   28 : 50
"B"
09.50
3B - 3D KISO HRABRI - OKI NOVSKA
1 : 2
25 : 18 24 : 26 09 : 15 58 : 59
"B"
10.40
1B-1D Polufi IOK ZAGREB - OKI ZADAR
2 : 0
25 : 15 25 : 08   50 : 23
"B"
11.30
2B-2D KSO KNIN - KSO SISAK
0 : 2
18 : 25 19 : 25   37 : 50
"B"
12.20
Za IX. mjesto ŠIOK HVIDR-a - OKI NOVSKA
2 : 0
25 : 22 25 : 22   50 : 44
"B"
13.20
Za VII. mjesto KSO KNIN - UKSO VUKOVAR
0 :2
17 : 25 15 : 25   32 . 50
"B"
14.10
Za III. mjesto OKI ZADAR - KSO AGRAM
2 : 0
25 : 23 25 : 23   50 : 46
 
   
         
POREDAK IX. HRVATSKI KUP U SJEDEĆOJ ODBOJCI - TOPUSKO 2015. -
 
 
   
 
I.
  IOK ZAGREB
V.
  KSO ŠIBENIK
IX.
  ŠIOK HVIDR-a
XIII.
  ŽENSKA REPREZENTACIJA
II.
  OKI MARSONIA
VI.
  KSO SISAK
X.
  OKI NOVSKA      
III.
  OKI ZADAR
VII.
  UKSO VUKOVAR
XI.
  KISO HRABRI      
IV.
  KSO AGRAM
VIII.
  KSO KNIN
XII.
  OKI SPLIT      
   
   
         

HRVATSKI SAVEZ SJEDEĆE ODBOJKE

Ivana Plemenitog Trnskog 2, 35000 Slavonski Brod, OIB: 72382180496, IBAN: HR082360000-1101932739 Zagrebačka banka, tajnik: ++385 98 923 7860, predsjednik: ++385 99 537 5500, e-mail - tajnik: vladomarsonia@gmail.com , predsjednik: predsjednik.hsso@gmail.com, www.hsso.hr