10.Memorijalni kup RHu sjedećoj odbojci Vukovar 2016.godine

PRVI DIO NATJECANJA

GRUPA "A"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"A"
10.00
A1 - A2 ŽENSKA REPREZENTACIJA - KSO ŠIBENIK
0 : 2
16:25
15:25
31:50
"A"
10.50
A3 - A4 KSO KNIN 95 - OKI SPLIT
2 : 0
25:17
25:21
50:38
"A"
12.30
A1 - A3 ŽENSKA REPREZENTACIJA - KSO KNIN 95
0 : 2
18:25
13:25
31:50
"A"
13.20
A2 - A4 KSO ŠIBENIK - OKI SPLIT
2 : 0
25:19
25:21
50:40
"A"
15.00
A1 - A4 ŽENSKA REPREZENTACIJA - OKI SPLIT
0 : 2
17:25
14:25
31:50
"B"
15.00
A2 - A3 KSO ŠIBENIK - KSO KNIN 95
0 : 2
20:25
28:30
48:55
         
GRUPA "B"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"A"
11.40
B1 - B2 UKSO VUKOVAR - KSO AGRAM
1 : 2
15:25
25:19
13:15
54:59
"A"
14.10
B1 - B3 UKSO VUKOVAR - OKI ZADAR
0 : 2
26:28
22:25
48:53
"A"
15.50
B2 - B3 KSO AGRAM - OKI ZADAR
2 : 1
23:25
25:23
15:05
63:53
         
GRUPA "C"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"B"
10.00
C1 - C2 OKI NOVSKA - KSO SISAK
0 : 2
19:25
18:25
37:50
"B"
11.40
C2 - C3 KSO SISAK - ŠIOK HVIDRA OSIJEK
1 : 2
25:21
23:25
05:15
53:65
"B"
13.20
C1 - C3 OKI NOVSKA - ŠIOK HVIDRA OSIJEK
0 : 2
16:25
10:25
26:50
         
GRUPA "D"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"B"
10.50
D1 - D2 OKI MARSONIA - IOK ZAGREB
0 : 2
17:25
15:25
32:50
"B"
12.30
D2 - D3 IOK ZAGREB - KISO HRABRI
2 : 0
25:07
25:16
50:23
"B"
14.10
D1 - D3 OKI MARSONIA - KISO HRABRI
2 : 0
25:17
23:13
50:30
                     
  POREDAK PO GRUPAMA                  
 
GRUPA "A"
   
GRUPA "B"
   
GRUPA "C"
   
GRUPA "D"
 
I.
KSO KNIN 95
   
KSO AGRAM
 
ŠIOK HVIDRA OSIJEK
 
IOK ZAGREB
 
II.
KSO ŠIBENIK
   
OKI ZADAR
 
KSO SISAK
 
OKI MARSONIA
 
III.
OKI SPLIT
   
UKSO VUKOVAR
 
OKI NOVSKA
 
KISO HRABRI
 
IV.
HR ŽENSKA REPR.
                   
                       

ZAVRŠNICA NATJECANJA

         
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"A"
09,50
3A – pobjednik 4A:3C (9.-12. mjesto) OKI SPLIT – OKI NOVSKA
1 : 2
14:25 25:17 06:15  
"A"
10,40
1A – 1C (polufinale) KSO KNIN – ŠIOK HVIDRA OSIJEK
1 : 2
25:23 24:26 11:15  
"A"
11,30
2A – 2C (5.-8.mjesto KSO ŠIBENIK – KSO SISAK
1 : 2
20:25 26:24 09:15  
"A"
12,20
izgubljeni iz
utakmica br.17 : br.18
(za 11. i 12.mjesto)
OKI SPLIT – KISO HRABRI
1 : 2
25:22 22:25 11:15  
"A"
13,20
pobjednici iz
2A-2C : 2B-2D
(za 5. i 6. mjesto)
OKI MARSONIA – KSO SISAK
2 : 0
25:17 25:19    
"A"
14,10
FINALE IOK ZAGREB – ŠIOK HVIDRA OSIJEK
3 : 0
25:20 25:16 25:18  
-
         
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"B"
09,oo
4A – 3C (9.-13. mjesto),
izgubljeni osvaja 13.mjesto
ŽENSKA REP. – OKI NOVSKA
0 : 2
20:25 20:25    
"B"
09,50
3B – 3D (9.-12.mjesto) KSO VUKOVAR – KISO HRABRI
2 : 0
25:21 25:23    
"B"
10,40
1B – 1D (polufinale) KSO AGRAM – IOK ZAGREB
1 : 2
25:23 11:25 14:16  
"B"
11,30
2B – 2D (5.-8.mjesto) OKI ZADAR – OKI MARSONIA
0 : 2
20:25 24:26    
"B"
12,20

pobjednici izutakmica br.17 : br.18 (za 9. i 10.mjesto)

OKI NOVSKA - KSO VUKOVAR
1 : 2
28:26 15:25 05:15  
"B"
13,20
izgubljeni iz
2A-2C : 2B-2D
(za 7. i 8. mjesto)
KSO ŠIBENIK – OKI ZADAR
1 : 2
21:25 25:22 04:15  
"B"
14,10
izgubljeni iz
1A-1C : 1B-1D
(za 3. i 4. mjesto)
KSO KNIN – KSO AGRAM
0 : 2
23:25 11:25    
 
   
         
POREDAK X. HRVATSKI KUP U SJEDEĆOJ ODBOJCI - VUKOVAR 2016. -
 
 
   
 
I.
  IOK ZAGREB
V.
  OKI MARSONIA
IX.
  UKSO VUKOVAR
.
   
II.
  ŠIOK HVIDR-a
VI.
  KSO SISAK
X.
  OKI NOVSKA      
III.
  KSO AGRAM
VII.
  OKI ZADAR
XI.
  KISO HRABRI      
IV.
  KSO KNIN 95
VIII.
  KSO ŠIBENIK
XII.
  OKI SPLIT      
   
   
XIII
  HR ŽENSKA REPR.      

HRVATSKI SAVEZ SJEDEĆE ODBOJKE

Ivana Plemenitog Trnskog 2, 35000 Slavonski Brod, OIB: 72382180496, IBAN: HR082360000-1101932739 Zagrebačka banka, tajnik: ++385 98 923 7860, predsjednik: ++385 99 537 5500, e-mail - tajnik: vladomarsonia@gmail.com , predsjednik: predsjednik.hsso@gmail.com, www.hsso.hr