12.Memorijalni kup RH u sjedećoj odbojci 06. - 07.10.2018. Zadar

PRVI DIO NATJECANJA - SUBOTA 06.10.2018.

GRUPA "A"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"A"
10.30
A1 - A2 KSO SISAK - KISO HRABRI
2 : 0
25 : 16
25 : 19
50 : 35
"A"
11.20
A3 - A4 KISO KARLOVAC - IOK ZAGREB
0 : 2
10 : 25
19 : 25
29 : 50
"A"
13.00
A1 - A3 KSO SISAK - KISO KARLOVAC
2 : 0
25 : 13
25 : 09
50 : 22
"A"
13.50
A2 - A4 KISO HRABRI - IOK ZAGREB
0 : 2
14 : 25
10 : 25
24 : 50
"A"
15.30
A1 - A4 KSO SISAK - IOK ZAGREB
0 : 2
13 : 25
20 : 25
33 :50
"B"
15.30
A2 - A3 KISO HRABRI - KISO KARLOVAC
2 : 0
25 : 13
25 : 18
50 : 31
         
GRUPA "B"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"A"
12.10
B1 - B2 OKI ZADAR - UKSO VUKOVAR
2 : 0
25 : 21
25 : 14
50 : 35
"A"
14.40
B1 - B3 OKI ZADAR - ŠIOK HVIDRA OSIJEK
0 : 0
20 : 25
23 : 25
43 : 50
"A"
16.20
B2 - B3 UKSO VUKOVAR - ŠIOK HVIDRA OSIJEK
0 : 0
10 : 25
23 : 25
33 : 50
         
GRUPA "C"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"B"
10.30
C1 - C2 ŽENSKA REPREZENTACIJA - OKI MARSONIA
0 : 2
18 : 25
07 : 25
25 : 50
"B"
12.10
C2 - C3 OKI MARSONIA - OKI SPLIT
2 : 0
25 : 17
25 : 13
50 : 30
"B"
13.50
C1 - C3 ŽENSKA REPREZENTACIJA - OKI SPLIT
0 : 2
09 : 25
09 : 25
18 : 50
         
GRUPA "D"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"B"
11.20
D1 - D2 OKI NOVSKA - KSO KNIN 95
0 : 2
20 : 25
17 : 25
37 : 50
"B"
13.00
D2 - D3 KSO KNIN 95 - KSO ŠIBENIK
2 : 1
21 : 25
25 : 20
15 : 10
61 : 55
"B"
14.40
D1 - D3 OKI NOVSKA - KSO ŠIBENIK
0 : 2
11 : 25
23 : 25
34 : 50
                     
  POREDAK PO GRUPAMA                  
 
GRUPA "A"
   
GRUPA "B"
   
GRUPA "C"
   
GRUPA "D"
 
I.
   
 
 
 
II.
   
 
 
 
III.
   
 
 
 
IV.
                   
                       

ZAVRŠNICA NATJECANJA - NEDJELJA 07.10.2018.

         
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"A"
09,50
3A – pobjednik 4A:3C (9.-12. mjesto) KISO HRABRI - ŽEN. REPREZENTACIJA
2 : 0
25 : 07
25 : 08
 
50 : 15
"A"
10,40
1A – 1C (polufinale) IOK ZAGREB - OKI MARSONIA
2 : 1
25 : 21
36 : 38
15 : 10
76 : 69
"A"
11,30
2A – 2C (5.-8.mjesto) KSO SISAK - OKI SPLIT
2 : 1
"A"
12,20
izgubljeni iz
utakmica br.17 : br.18
(za 11. i 12.mjesto)

ŽEN.REPREZENTACI - KSO VUKOVAR

0 : 2
11 : 25
16 : 25
27 : 50
"A"
13,20
pobjednici iz
2A-2C : 2B-2D
(za 5. i 6. mjesto)
OKI ZADAR - KSO SISAK
1 : 2
15 : 25
25 : 21
13 : 15
53 : 61
"A"
14,10
FINALE IOK ZAGREB - KSO KNIN 95
3 : 0
25 : 20
25 : 13
25 : 21
75 : 54
-
         
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"B"
09,oo
4A – 3C (9.-13. mjesto),
izgubljeni osvaja 13.mjesto
KISO KARLOVAC - ŽEN. REPREZ.
0 :2
21 : 25
16 : 25
37 : 50
"B"
09,50
3B – 3D (9.-12.mjesto) KSO VUKOVAR - OKI NOVSKA
1 : 2
25 : 21
19 : 25
12 : 15
56 : 61
"B"
10,40
1B – 1D (polufinale) KSO KNIN 95 - ŠIOK HVIDR-a
2 : 1
25 : 23
19 : 25
15 : 11
59 : 59
"B"
11,30
2B – 2D (5.-8.mjesto) OKI ZADAR - KSO ŠIBENIK
2 : 1
26 : 24
21 :25
15 : 12
62 : 61
"B"
12,20

pobjednici izutakmica br.17 : br.18 (za 9. i 10.mjesto)

KISO HRABRI - OKI NOVSKA
2 : 1
21 : 25
25 : 23
16 : 14
62 : 61
"B"
13,20
izgubljeni iz
2A-2C : 2B-2D
(za 7. i 8. mjesto)
OKI SPLIT - KSO ŠIBENIK
2 : 0
26 : 24
25 : 22
51 : 46
"B"
14,10
izgubljeni iz
1A-1C : 1B-1D
(za 3. i 4. mjesto)
ŠIOK HVIDR-a - OKI MARSONIA
2 : 1
25 : 27
25 : 16
15 : 13
65 : 56
 
   
         
POREDAK XII. HRVATSKI KUP U SJEDEĆOJ ODBOJCI - ZADAR 2018. -
 
 
   
 
I.
 
V.
 
IX.
 
.
   
II.
 
VI.
 
X.
       
III.
 
VII.
 
XI.
       
IV.
 
VIII.
 
XII.
       
   
   
XIII
       

HRVATSKI SAVEZ SJEDEĆE ODBOJKE

Ivana Plemenitog Trnskog 2, 35000 Slavonski Brod, OIB: 72382180496, IBAN: HR082360000-1101932739 Zagrebačka banka, tajnik: ++385 98 923 7860, predsjednik: ++385 99 537 5500, e-mail - tajnik: vladomarsonia@gmail.com , predsjednik: predsjednik.hsso@gmail.com, www.hsso.hr