11.Memorijalni kup RH u sjedećoj odbojci 02. - 03.12.2016. Poreč

PRVI DIO NATJECANJA - SUBOTA 02.12.2017.

GRUPA "A"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"A"
10.00
A1 - A2 IOK ZAGREB - KSO KNIN 95
0 : 0
"A"
10.50
A3 - A4 KSO SISAK - ŽENSKA REPREZENTACIJA
0 : 0
"A"
12.30
A1 - A3 IOK ZAGREB - KSO SISAK
0 : 0
"A"
13.20
A2 - A4 KSO KNIN 95 - ŽENSKA REPREZENTACIJA
0 : 0
"A"
15.00
A1 - A4 IOK ZAGREB - ŽENSKA REPREZENTACIJA
0 : 0
"B"
15.00
A2 - A3 KSO KNIN 95 - KSO SISAK
0 : 0
         
GRUPA "B"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"A"
11.40
B1 - B2 UKSO VUKOVAR - KISO HRABRI
0 : 0
"A"
14.10
B1 - B3 UKSO VUKOVAR - OKI NOVSKA
0 : 0
 
"A"
15.50
B2 - B3 KISO HRABRI - OKI NOVSKA
0 : 0
         
GRUPA "C"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"B"
10.00
C1 - C2 OKI SPLIT - KSO ŠIBENIK
0 : 0
"B"
11.40
C2 - C3 KSO ŠIBENIK - KSO AGRAM
0 : 0
"B"
13.20
C1 - C3 OKI SPLIT - KSO AGRAM
0 : 0
         
GRUPA "D"        
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"B"
10.50
D1 - D2 OKI ZADAR - OKI MARSONIA
0 : 0
"B"
12.30
D2 - D3 OKI MARSONIA - ŠIOK HVIDRA OSIJEK
0 : 0
"B"
14.10
D1 - D3 OKI ZADAR - ŠIOK HVIDRA OSIJEK
0 : 0
                     
  POREDAK PO GRUPAMA                  
 
GRUPA "A"
   
GRUPA "B"
   
GRUPA "C"
   
GRUPA "D"
 
I.
   
 
 
 
II.
   
 
 
 
III.
   
 
 
 
IV.
                   
                       

ZAVRŠNICA NATJECANJA - NEDJELJA 03.12.2017.

         
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"A"
09,50
3A – pobjednik 4A:3C (9.-12. mjesto)  
0 : 0
       
"A"
10,40
1A – 1C (polufinale)  
0 : 0
       
"A"
11,30
2A – 2C (5.-8.mjesto  
0 : 0
       
"A"
12,20
izgubljeni iz
utakmica br.17 : br.18
(za 11. i 12.mjesto)
 
0 : 0
       
"A"
13,20
pobjednici iz
2A-2C : 2B-2D
(za 5. i 6. mjesto)
 
0 : 0
       
"A"
14,10
FINALE  
0 : 0
       
-
         
TEREN
VRIJEME
SUSRET KLUBOVA
REZULTAT
POENI PO SETU
RAZLIKA
"B"
09,oo
4A – 3C (9.-13. mjesto),
izgubljeni osvaja 13.mjesto
 
0 :0
       
"B"
09,50
3B – 3D (9.-12.mjesto)  
0 : 0
       
"B"
10,40
1B – 1D (polufinale)  
0 : 0
       
"B"
11,30
2B – 2D (5.-8.mjesto)  
0 : 0
       
"B"
12,20

pobjednici izutakmica br.17 : br.18 (za 9. i 10.mjesto)

 
0 : 0
       
"B"
13,20
izgubljeni iz
2A-2C : 2B-2D
(za 7. i 8. mjesto)
 
0 : 0
       
"B"
14,10
izgubljeni iz
1A-1C : 1B-1D
(za 3. i 4. mjesto)
 
0 : 0
       
 
   
         
POREDAK X. HRVATSKI KUP U SJEDEĆOJ ODBOJCI - VUKOVAR 2016. -
 
 
   
 
I.
   
V.
   
IX.
   
.
   
II.
   
VI.
   
X.
         
III.
   
VII.
   
XI.
         
IV.
   
VIII.
   
XII.
         
   
   
XIII
         

HRVATSKI SAVEZ SJEDEĆE ODBOJKE

Ivana Plemenitog Trnskog 2, 35000 Slavonski Brod, OIB: 72382180496, IBAN: HR082360000-1101932739 Zagrebačka banka, tajnik: ++385 98 923 7860, predsjednik: ++385 99 537 5500, e-mail - tajnik: vladomarsonia@gmail.com , predsjednik: predsjednik.hsso@gmail.com, www.hsso.hr